Iepirkumu grozs  

Nav produktu

0,00 € Piegāde:
0,00 € Pavisam kopā:

Iepirkumu grozs Pasūtīt

Cenu salīdzinājums interneta veikalos

Par mums

Par mums

Mūsu veikals piedāvā tikai augstas kvalitātes 100% oriģinālus produktus – elektroniskās cigaretes, kleromaizerus, iztvaicētājus, elektronisko cigarešu baterijas, aksesuārus, elektronisko cigarešu šķidrumus, bāzes un aromātus.

Visas interneta veikalā redzamās preces ir uz vietas un pieejaas uzreiz.

Mēs sadarbojamies tikai pa tiešo ar labākajiem pasaules e-cigarešu un šķidrumu ražotājiem, tāpēc garantējam, ka visi produkti ir 100% oriģināli.

Visām elektroniskām cigaretēm un baterijām, atbilstoši ražotāja noteikumiem, tiek dota garantija. Savukārt elektronisko cigarešu šķidrumiem ir veiktas visas nepieciešamās pārbaudes pirms to laišanas Latvijas tirgū, saskaņā ar ražotāja kvalitātes politiku, Eiropas Savienības noteikumiem un Latvijas likumdošanu.

Mūsu veikals ir oficālais izplatītājs Latvijā sekojošiem produktiem:

Elektroniskās cigaretes, baterijas un aksesuāri:

1. VapeOnly- augstas kvalitātes e-cigarešu un aksesuāru ražotājs. Ražotājvalsts: Ķīna.

2. KangerTech - Latvijā plaši zināms e-cigarešu un aksesuāru ražotājs. Ražotājvalsts: Ķīna.

3. Eleaf - pasaulē zināms un kvalitāti pierādījis ražotājs. Ražotājvalsts: Ķīna.

4. Diamond Mist - augstas kvalitātes e-cigarešu un aksesuāru angļu zīmols. Mēs esam vienīgie šī zīmola izplatītāji Latvijā. Ražotājvalsts: Lielbritānijā.

5. Aspire - augstas kvalitātes e-cigarešu un aksesuāru ražotājs. Ražotājvalsts: Ķīna.

Elektronisko cigarešu šķidrumi:

1. E-Intense (Francija) – franču ražotājs, kura kvalitātes līmenis un izsmalcinātās garšas nianses apmierinās pat visprasīgāko klientu.

2. Laquid (Lielbritanija) – angļu ražotājs, kurš piedāvā augstas kvalitātes produktus par samērīgu cenu.

3. Ipuff (Lielbritānija) – salīdzinoši jauns elektronisko cigarešu šķidrumu angļu ražotājs, kas piedāvā ļoti specifiskas garšas un aromātus (piemēram, krustnagliņu, medus, kokosriekstu, u.tml).

4. Diamond Mist (Lielbritānija) – anglijas tirgus līderi, kas garantē augstu kvalitāti un lielisku garšu baudījumu.

5. Feellife (Ķīna) – viens no vadošākajiem elektronisko cigarešu šķidrumu ražotājiem Ķīnā un ASV, kas ļoti ātri ieguva stabilu vietu arī Eiropas tirgū, pateicoties zemai cenai un augstai kvalitātei.


Bāzes un aromāti:

1. Avoria (Vācija)

Eiropā atzīts vācu ražotājs, kas pārsteidza visu elektronisko cigarešu šķidrumu tirgu ar savu augsto kvalitāti un demokrātisko cenu. Šis ražotājs izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas, kas ir sertificētas atbilstoši BGP (Vācijas Farmakopeja), pH.EUR (Eiropas Farmakopeja) un USP (ASV Farmakopeja) noteiktajiem kvalitātes standartiem. Visas produktu sastāvdaļas ir ražotas Vācijā (piemēram, nikotīns, glicerīns, propilēnglikols), līdz ar to Avoria tiek uzskatīts par vācu kvalitātes standartu.